☮ Vašek

Co se stalo se značkou Pepino?

Už drahnou dobu jsem neviděl v žádném obchodě prodávat tuto značku zboží pro muže. Konkurenční výrobky zdaleka nedosahují jejího poměru kvality a ceny :-/
Doplňuji:
Díky za odpověď. Asi tedy chodím do nesprávných obchodů. Zapomněl jsem říct, pokud byste někdo měli tip na obchodní řetězec, kde to mají, rád bych o něj poprosil.

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Třeba Tesco. 😉

Další odpovědi
janca.lucky

nevím kam chodíš ale já tuhle značku výdám běžně

SimeL

Vuubec nic, vidim bezne v obchodecH:-)

Jivinho

Tesco, Hypernova, Drogerie, sex shopy…

Bibinka1111

najdeš ji v 90% všech drogerií ..

maru

je běžně v obchodech, hlavně supermarketech

Lucka1985

myslím, že ji vidím téměř v každé drogerii:-)

Lenka

asi chodis do spatnych obchodu :) zkuz nejake supermarkety… a nebo vyzkousej jinou znacku :)

makyna

vydím jí pořád