Avatar uživatele
Kelt

Co nejdražšího cenově jste kdy měli aspoň chvíli v ruce nebo na dosah ruky?

Drahé polovičky a jiné příbuzné se nepočítají. Taky se nepočítá, když byl někdo u Svatováclavské koruny a dalších našich kulturních hodnot a památek.Stejně se nepočítá,když jste byli u nějaké nemovitosti, třeba v domě za 100 mega, v hotelu jste se dotkli dveří prezidentského apartmánu. Tedy movité věci. Ale sedli jste si třeba do nového Porsche na veletrhu, drželi jste v ruce drahé šperky apod. Tak to se počítá. Já se svou Škodou 130, kterou nemám 13 let, budu raději mlčet a vy? Pochlubte se, přehánějte. Děkuji.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dubraro, nyjono před 1688 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Schluker

Pravdepodobne (pri)stroje v praci, radove desitky milionu €.

Ale otazka je to opravdu zvlastni. Navic hodnota veci se v case meni.. kdyby aspon byla otazka specifictejsi (treba jen ty sperky, auta, starozitnosti..)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já měl taky Š 130 a pevně na parkovišti. Pak tam přijel nějaký směšný Brit s Aston Martinem a ten se mi moc líbil (ten Aston). Já byl poněkud v rozverné náladě, tak jsem se ho zeptal: „change?“. Nechtěl, sviňa! Ale měl jsem ho na dosah ruky!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
julcinka

já si potěžkala v ČNB zlatou cihlu, asi tak 3 sekundy…, zřejmě nejdražší věc, jakou jsem kdy v ruce držela :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nevím.

Zlatou cihlu v ČNB jsem měla v ruce také,
ale já se na věci nedívám „přes ceny“.

Nevím, jestli jsem někdy držela v ruce něco drahého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Investiční diamant za 1 600 000 Kč. Na to, jak byl malý, se mi zdál drahý, tak jsem ho nakonec nekoupil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stačí když si potěžkáte svůj mobilní telefon za 1000 Kč … před 30 lety by takový křáp měl cenu milionů dolarů a byl by považován za superpočítač. Za druhé světové války by dokázal louskat primitivní ENIGMU jako nic během pár vteřin by rozluštil kteroukoliv zprávu nacistů, … jako by to mělo pro brity cenu? Co myslíte ? A teď to má v kapse každé dítě. Cena je příšerně relativní věc.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Na výstavě na Pražském hradě jsem stál před pamětní zlatou mincí ČNB s nominální hodnotou 100 milionů korun (váha 130 kg ryzího zlata), reálná hodnota se blíží spíš 150 milionům. Tam ale šáhnou nedovolili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Srdce na dlani?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
motorku

Já nebudu přehánět, drahou věc jsem nikdy v ruce nedržel. V ruce jsem měl akorát asi 320 tisíc v hotovosti. Bohužel nepatřili mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Krabici se čtyřiceti pevnými disky, 50.000 Kč za kus.
Kufřík plný pamětí do PC v době, kdy 1 MB stál 4.000 Kč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Až pojedete po domlácené dálnici D1, můžete si říct, že se kola vašeho vozu dotýkají hned několika stovek miliard korun 🙂

před 1687 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování