Stříbrný

Co nejdražšího cenově jste kdy měli aspoň chvíli v ruce nebo na dosah ruky?

Drahé polovičky a jiné příbuzné se nepočítají. Taky se nepočítá, když byl někdo u Svatováclavské koruny a dalších našich kulturních hodnot a památek.Stejně se nepočítá,když jste byli u nějaké nemovitosti, třeba v domě za 100 mega, v hotelu jste se dotkli dveří prezidentského apartmánu. Tedy movité věci. Ale sedli jste si třeba do nového Porsche na veletrhu, drželi jste v ruce drahé šperky apod. Tak to se počítá. Já se svou Škodou 130, kterou nemám 13 let, budu raději mlčet a vy? Pochlubte se, přehánějte. Děkuji.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Pravdepodobne (pri)stroje v praci, radove desitky milionu €.

Ale otazka je to opravdu zvlastni. Navic hodnota veci se v case meni.. kdyby aspon byla otazka specifictejsi (treba jen ty sperky, auta, starozitnosti..)

Další odpovědi:

Zlatý

Já měl taky Š 130 a pevně na parkovišti. Pak tam přijel nějaký směšný Brit s Aston Martinem a ten se mi moc líbil (ten Aston). Já byl poněkud v rozverné náladě, tak jsem se ho zeptal: "change?". Nechtěl, sviňa! Ale měl jsem ho na dosah ruky!

já si potěžkala v ČNB zlatou cihlu, asi tak 3 sekundy..., zřejmě nejdražší věc, jakou jsem kdy v ruce držela :)

Zlatý

Nevím.

Zlatou cihlu v ČNB jsem měla v ruce také,
ale já se na věci nedívám „přes ceny“.

Nevím, jestli jsem někdy držela v ruce něco drahého.

Zlatý

Investiční diamant za 1 600 000 Kč. Na to, jak byl malý, se mi zdál drahý, tak jsem ho nakonec nekoupil.

Zlatý

Stačí když si potěžkáte svůj mobilní telefon za 1000 Kč ... před 30 lety by takový křáp měl cenu milionů dolarů a byl by považován za superpočítač. Za druhé světové války by dokázal louskat primitivní ENIGMU jako nic během pár vteřin by rozluštil kteroukoliv zprávu nacistů, ... jako by to mělo pro brity cenu? Co myslíte ? A teď to má v kapse každé dítě. Cena je příšerně relativní věc.

Bronzový

Na výstavě na Pražském hradě jsem stál před pamětní zlatou mincí ČNB s nominální hodnotou 100 milionů korun (váha 130 kg ryzího zlata), reálná hodnota se blíží spíš 150 milionům. Tam ale šáhnou nedovolili.

Pokročilý

Srdce na dlani?

Já nebudu přehánět, drahou věc jsem nikdy v ruce nedržel. V ruce jsem měl akorát asi 320 tisíc v hotovosti. Bohužel nepatřili mě.

Stříbrný

Krabici se čtyřiceti pevnými disky, 50.000 Kč za kus.
Kufřík plný pamětí do PC v době, kdy 1 MB stál 4.000 Kč.

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

Až pojedete po domlácené dálnici D1, můžete si říct, že se kola vašeho vozu dotýkají hned několika stovek miliard korun :-)

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 638
Zlatý marci1 353
Zlatý gecco 308
Zlatý annas 296
Zlatý mosoj 275
Zlatý hanulka11 271
Zlatý Kepler 225
Zlatý briketka10 178
Zlatý ivzez 166
Zlatý Lamalam 146

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.