samicek333

Co na zplihlé vlasy?

Mám strašně jemné vlasy, pořád takové zplihlé, bez objemu, mám je pod ramena a takové místy vlnité, co s nimi mám udělat, aby tak nevypadaly, nebo co si mám učesat aby alespoň vypadaly takové objemnější?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Posilující šampon pro objem a hustotu Fructis

http://www.fe­mina.cz/testy-kosmetiky/vla­sova/garnier-posilujici-sampon-pro-objem-a-hustotu-fructis.html

Další odpovědi
anonym

Po umyti vlasu hlavu predklonte a celou dobu si vlasy fenujte v predklonu. I tak si je pak muzete trochu nagelovat. Nebo po umyti pouzijte trochu tuzidla. -iv-

CŁáÁárKa

Požívám Shaumu hedvábí pro rozčesávání