Avatar uživatele
suaeda

Co na to říkáte?

Potkal jsem se se ženou, která dělá něco jako ošetřovatelku. Ve svém zaměstnání si vytipuje staré nemocné lidi, kteří nikoho nemají, nebo mají příbuzenstvo, které se o ně nezajímá. Dotyčná se o starého člověka pár měsíců před smrtí „jako“ slušně stará a pak před smrtí si od něj nechá darovat nemovitosti. Nemovitosti posléze prodá a jede se na další typ. Je to podnikání nebo to lze nazvat i jinak?
Problém nastává pokud na příslušné nemovitosti má podíl ještě někdo jiný. To se potom ze slušné osůbky stává dračice, která by chtěla vše.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, hanulka11, tom004, anonym, iwrana, tasiri, blablabla před 4578 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Klasická prasárna, ale nic nového pod sluncem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

no comment- na to bych neměla žaludek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tasiri

Když příbuzní zradí, cizí „pomohou“, že… Je to to samé jako: Jsem mladá a „krásná“, tak si vezmu starého milionáře, nebo ještě lépe miliardáře, že… Chudáci lidé jsou vděčni za trochu projevené lásky, která vůbec není skutečná. Oni zemřou šťastní, ale co ten člověk co na nich takhle zbohatl. Ani jednou nemá špatné svědomí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to klasický, stále narůstající hyenismus-----bohužel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vsechno se ji vrati … jenze to nekdy dlooouho trva. Ale vrati. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

No, těch příležitostí asi nebude zas tolik a konkurence nespí na vavřínech. ačkoli tento způsob podnikání neschvaluji, můžete mně říct co se stane s majetkem (nemovitost, úspory, pozemek…) který zůstane po zemřelé staré osobě bez rodiny a příbuzenstva ? ano, všechno spolkne nenažraný český stát. to už je lepší ať z toho má prospěch někdo jiný i když cizí. to je můj názor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek