Jay

Co mi presmerovava internetove stranky?

Kdykoliv si na internetu kliknu na odkaz nejake stranky, pocitac me automaticky presmeruje na stranku jinou, ktera nema s tim, co jsem chtela vubec nic spolecneho. Musim se nekolikrat vratit zpet a mozna na pate kliknuti se mi teprve otevre stranka, kterou chci. Ma nekdo podobnou zkusenost a vi jak takovou situaci resit?

Odpovědi
kenyrts

Počítač by měl být pořádně zabezpečný,počínaje antivirovým programem.Konkrétně to co vám to dělá to jsou tak zvané popup okna(samootvírací)
V první řadě by jste si měla promazat PC(vyčistit)od všelijaké havěti,co vám toto může dělat.Můžete to udělat on-line na tomto linku:

Zdroj: http://www.eset­.cz/eset-online-skener