dgfdgf

Co mám udělat s TV Samsung, která mi filmy z externího HDD přehrává moc potichu, ale hudbu a akční scény moc nahlas?

Prosim o vysvětlení odpovídající mojí nulový znalosti elektroniky.

Odpovědi
Edison

Dělá to jen mluvené slovo, nebo i pozadí? Pokud jen mluvené slovo, jsou k přepnutí jiné jazyky? Pokud ano, dělaj to i jiné jazyky? Možná je špatně nastavená normalizace dabingu v nahrávce. Na TV s tím neuděláš asi nic.

Kura

To není televizí, ale videem, které pouštíš.

Kepler

Ověř si, zda zvuk z HDD je jen stereo. Vícekanálový zvuk žádná TV nezvládá. K tomu je nutné mít TV kino, nebo vícekanálový zesilovač + repro – nejčastěji pro 5 repro.