22aa

Co mám dělat u strejdy Pavla bez mobilu či wifi , když zlobí signál?

Dobrý den.
Zítra půjdu k pavlovi na návštěvu a problém že mám jen mobil kde zlobí wifi.
Prosím nevíte co dělat?
Je Korona a nechodí se moc ven
a za druhé strejda pavel má jenom placaté lcd tv dělané na pohádky a nevím jakou pustit jestli smolíčky nebo já nevím.
A jestli bude místo hraní ps4 pavel na pohádce nak nevím co dělat.
Sice k placatce má set top box ale nevím jestli má ethernet i wifi pomocí wlan usb adaptéru pošlu link:https://www.da­tart.cz/dvb-t2-prijimac-maxxo-t2-hevc-h-265-wifi-adapter-cerny.html?gclid=­Cj0KCQiA3Y-ABhCnARIsAKYD­H7vwWnWWvNvGVaV3pMJYf­FiyBgmHFXvWDO_zP­Qr9MwTW3yw0dOf2WgY­aAhX6EALw_wcB abych mohl sledovat youtube.
Prosím nevíte co dělat u mého staršího strejdy.
Kdybch mohl k mladšímu tak tam je alspon víc her a půjčení když nejsou prachy na koupě.
Starší mě nudí. Má málo peněz,her,samé placaté šunty.
Děkuji.
Pozn. Mám starý lg crt tv flatron a funguje dodnes,lcd placatka je hned rozbitá.

--

Co mám dělat u strejdy pavla bez mobilu s wifi což jeden mám ale zlobí signál?

Nejlepší odpověď
Drap

Běž postavit sněhuláka.

Další odpovědi
Tabea

Tak ven jít můžeš, nebo něco naplánujte se strýcem. Odpočinek od wifi je čas od času dobrý relax. Podravuj strejdu Pavla.

Rokio

Věnuj se četbě beletrie nebo si zahraj s ním stolní hru nebo či karty.

alik360

něco si stáhni filmy hry atd.

MichaelOffic

Jdi číst knihy, obohatíš svou mysl a představivost.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Mě napadlo ž půjdu s pavlem na nákupy. Stejně musím pro balíček. Musím do zásilkovny proo mobil.
Hodinu nákupů,a balíček.
Stejně musím ještě za táhání tašek nákupních vydělat prachy abch nějak ten balík zaplatil.

22aa

Pavel ani nikdo jinej mě nedovolí stahovat

Tabea

Běž pomoci, buď ochotný pomáhat při nákupu, úklidu apod.

22aa

Jo když bude chtít pavel nekupovat tak rád pomůžu,To jsem si napsal jako kopii odpovědi ode mě ještě řed vaší odpovědí. To jsem psal já první tak jsem vyhrál. Stejně potřebudu vydělat si na balíček abych ho měl jak zaplatit.

Tabea

Znáš hru NHL nebo FIFA? Dost kvalitní hry, stojí za koupi.

22aa

Nhl a fifu hraju jenže moje máma nemá peníze. Stojí kolem 500kč. Nejvíte kde tyto 2 tituly sehnat do 300kč mě napadly originálky ale nejsem si jist. Hledám bazary s hrami v mostě abych fifu a nhl si mohl zahrát.

Tabea

Bazary a tak. Obchody s hrami starší verze zlevňují. Pak je to dost o kompromisu, do čeho peníze vkládat. Ona i četba je prima 👍

22aa

A jak to víte že už bazary otevírají?
Z důvodů 4. stupně když se otevřel kik?
No to je dobře.
Konečně až mámě opět příjdou prachy k svátku tak koupím tu ps2,ps3.

22aa

Až ty bazary otevřou musím koupit ps2. Abych mohl kopat míčem do televize.

22aa

Poznámka:origi­nalky.cz

22aa

A za druhé zaplatíme upc (internet)

22aa

A jak to víte že bude 4. stupen?
Pokud to víte tak konečně.
mě nebaví už jíst ty pětky.
A plyšový rybičky do kazet.

22aa

A u pavla musím dát spravit walkman.
Prdla mi gumička a nejdou přehrát některé kazety viz nejnovějších otázek.