Rose Evansov

Co mám dělat, když se mi seká televize?

Po přelaďování na DVB-T2 se nám doma televize hrozně seká. Přeladili jsme ji už několikrát a i když máme u kanálu napsáno T2, stejně se to seká, zvláštní je, že sousedům se to neděje. Co s tím?

Odpovědi
Dochy

Nejspíš pořídit lepší anténu. Pokud jde o společnou anténu v paneláku, asi by to chtělo někoho kdo se na to mrkne. Příp tu TV zkuste u těch sousedů. Určitě plně podporuje DVB-T2 standard který je u nás? Přechodně se mohli prodávat přístroje, které mohou mít potíže s kodekem, který je v našem vysílání používán.

nyjono

Počkat až se zlepší signál.

jsemjá

Buď je to anténou, vysílačem, druhem a stavem televize.