Rose Evansov

Co mám dělat, když jsem zapomněla heslo k účtu Google?

Před několika lety mi známá dělala účet na Googlu a heslo mi napsala na papírek. Jenže ten papírek jsem asi omylem vyhodila, a protože jsem v té době neměla e-mail, známá si prostě nějaký vymyslela. Jenže teď nevím to heslo a známá ho taky zapomněla a já mám na Youtubu dva odběratele a spoustu rozdaných liků a napsaných komenářů a srdíček od autorů a nerada bych o to přišla, jenže můj mobil už není nejnovější a i já jsem už přemýšlela o koupi nového, ale ten účet mi v tom fakt brání a já ho nechci ztratit…

Odpovědi
Hufnágl

Možná, žd ti poradí v odkazu: https://suppor­t.google.com/ac­counts/answer/7682439­?hl=cs

Dochy

Buď podpora, nebo pokud ta známá vyplnila alespoň záchranný mail či telefon, tak přes obnovu hesla.