dust8

Co je tak senzačního u honění se za kulatým nesmyslem jménem fotbal?

Odpovědi
anonym

pokud se hry účastníte, tak adrenalin, uspokojení vrozené soutěživosti, možnost podniknout něco s přáteli. Pokud na to jen koukáte s lahváčem u televize tak nejspíš vůbec nic 🙂 možná jen ten falešný pocit, že když život zasvětíte fandění někomu jinému stáváte se automaticky držitelem zásluh za jeho úspěch.

marci1

Adrenalin? 🙂

ivzez

Zatímco pro mne nic, někomu „kulatý nesmysl“
stojí za vložení opakované(ho vtipu/otázky.

Kepler

Senzačního mi na fotbale nepřipadá nic, leda ty senzační výdělky špičkových čutálistů. Ale je fajn, když fotbalisté dokáží sledovat aspoň ten ten kulatý nesmysl (někdy), když nic jiného už sledovat neumí.