kyselina 5

Co je tak drahého na lubrikačních gelech?

U těch levnějších na vodní bázi mi to vychází tak korunu až korunu padesát za mililitr. A přitom je to hlavně voda, hodně glycerínu, nějaký ten konzervant jako NaOH nebo kyselina citrónová a to je vše! (Ještě teda něco za lahvičku a pumpičku.) No a ty silikové, tam to vychází minimálně 2Kč na mililitr.

Letos budu maturovat a pak zamířím na chemičárnu. Po VŠ bych chtěla začít podnikat – výroba lubrikantů by mohla pěkně vynášet.

Nebo je na těch gelech skutečně něco tááák strašně drahého, že to musí solit za takový pálky?

Dík

Nejlepší odpověď
mosoj

K čemu že to ? Já jsem to měl odjakživa samomazné.

Další odpovědi
anonym

Na lubrikačních gelech je hlavně drahý sex.

Agneta

A co je tak drahého na brýlích , naslouchacích zesilovačích pro staré lidi, sáčcích do vysavače a hlavně farmaceutice? Zabývej se raději byznysem, podívej Resl vynalezl lodní šroub a neměl z toho ani na chleba, zatímco druhý se stal milionářem:DDD

www

Pouze neznalost správných sex. praktik.
Cenu dělá pouze reklama a snad i neznalost jiných možností.