co je ripování

LCD displej • CD mechanika s bočním vkládáním • Podpora CD/CD-RW formátů WMA/MP3 • Rychlosti gramofonu: 33/45/78 • Automatické spuštění jehly • Ripování MP3 souborů na USB • Kazetová mechanika • Analogový FM/AM tuner
Zdigitalizuje toto rádio gramofon. desky, MG kazety ??

Odpovědi
Lencis

Ripování je proces, při kterém se audio nebo video data z média jako DVD nebo CD přenášejí na disk počítače. Obvykle bývají zdrojová data digitální, ale ripovat lze i data z analogových vstupů, například z VHS.

Takže čistě teoreticky ano, mělo by to jít.