dvdk

Co je přípona .rgb, jak lze přepsat z jpg,bmp,nebo z jinných přípon.

Nejlepší odpověď
Hykam

Nejedná se o příponu

Barevný model RGB neboli červená-zelená-modrá je aditivní způsob míchání barev používaný ve všech monitorech a projektorech (jde o míchání vyzařovaného světla), tudíž nepotřebuje vnější světlo (monitor zobrazuje i v naprosté tmě) na rozdíl např. od CMYK modelu.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/RGB

dvdk

Děkuji, ael já jsem narazil i na textury s příponu *.rgb . jdou otevřít v photofiltr studio i v irfan wiev, ale nevím jak je předělat.