verunka483

Co je potřeba dokoupit k rybce?

Ahoj, když si chci koupit jednu rybičku, co je třeba kromě akvárka dokoupit? A musím u ní mít nainstalované nějaké osvětlení nebo něco?

Nejlepší odpověď
Makina

Chudinka, samotnou samotinkou by jste jí tam nechala…já bych jí koupila aspon jednu kámošku, aby si mohly pokecat. Ale jinak určitě strojek na vzduch, zapojuje se do elektriky a přivádi do akvárka kyslík. A taky by to asi chtělo něco na dno akvárka, nějaké kamínky a pak už to mohou být různé doplňky – rostlinky a tak. Osvětlení není třeba.

Další odpovědi
Rocker

Nezapomeň na vodu:-)

tom004

Zkus to tady.

http://www.ak­vaportal.cz/in­dex.php?id=108

Kazík

Jestli chceš mít jen jednu rybku,doporučil bych betu bojovnici,nemusíš kupovat žádný přístroje ani kytky,jen pokud bys chtěla.Stačí mít akvárko,nebo jinou nádobu na dno nejlépe kamínky.A je i nenáročná na stravu-jedno balení speciálního žrádla vydrží tak rok-cena cca.50 Kč

bubukaa

Akvárko, vodu, jńejlépe světlo, kamínky na spod, nějaké rostliny + zcuhování, telpoměr a taky krmení

ReHu

http://www.zve­rimarket.cz/ak­varium-set-econoline-60/

Určitě potřebuješ k rybce do akvárka písek nebo drobné kamínky, pár rostlinek, světlo, vzduchovací motorek s hadičkou a vzduchovací kámen, filtraci, krmení, něco na čištění.
A podle toho, kde bude umístěné možná i topítko.

A…jedné rybce bude v akvárku smutno.