Postmaster

Co je nejčastější příčinou konfliktní situace?

Konflikty nejsou jenom mezi lidmi a organizacemi, konflikty mohou být i mezi programy nebo mezi technickými systémy, války jsou velikým konfliktem spojeným s velikým utrpením. Je zde i mnoho konfliktních lidí co rádi vyvolávají zbytečné konflikty.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Rozdíly

Rozdíly se prohlubují všude- v ekonomice, ve společnosti, v politice, ale shora se tlačí na unifikaci (včetně jednoho nazoru).

Další odpovědi
Voltaire

Rozdíly

A snaha je eliminovat často na úkor přirozenosti.

Rokio

Jiná odpověď

Podle nejčastějším důvodem konfliktu je nedorozumění.

elkon

Jiná odpověď

Agresivita doprovázená nízkým intelektem a také rozdílné názory, které jednoduchý člověk nedokáže akceptovat.

paul1

Jiná odpověď

Většina konfliktů je zbytečná, lidi se mají dohodnout, jak říká Sobota.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.