independent

Co dělat, když se objednaný řemeslník neozývá, mám vzít jiného, nebo bych měl nejdřív toho prvního zrušit?

Objednal jsem firmu na opravu střechy, slíbili, že přijdou, a už půl roku nic, co když vemu jinou a ti první přijdou?

Nejlepší odpověď
ivzez

Měl jste termín sjednán písemně?

Jestli ano, můžete od smlouvy odstoupit
pro nedodržení sjednaného termínu.

I v případě, že šlo „jen“ o ústní smlouvu,
bych ji řádně ukončila.

Další odpovědi
Alesh

Myslím, že o tom už ani neví, že to slíbil. Buďto se mu připomeň, pokud máš reference, že je dobrý. Nebo si najdi jiného.

Kepler

Postupoval bych jako ivzez, zvláště pokud neberou ani telefon. Půl roku je dlouhá doba, udělal bych to hned za týden po sjednaném termínu, pokud tedy je dostupná nějaká konkurence. Řemeslníků je dneska málo…

independent

Reference mají dobré, já je už taky měl, dohodu mám jen že se přijdou podívat a pak se dohodnem. Konkurence by se nějaká našla, z Polska, to není na karvinsku problém.