FlAsh_7

Co dělají poskytovatelé internetu s daty uživatelů?

Co dělají poskytovatelé internetu s daty uživatelů? Po jaké době je mažou? Není to tudíž potencialně zneužitelné?

Nejlepší odpověď
pan Straka

Co se týká provozních a lokalizačních údajů, musejí je uchovávat po dobu 6 měsíců. Zneužitelné to je, ale jde o to, k čemu by taková data někomu byla. Prakticky se jedná pouze o konektivitu – stručně řečeno: kdo se kam a v kolik připojoval.

Další odpovědi
anonym

Ahoj FlAsh7, ano, když brouzdáš po internetu zanecháváš po sobě stopy, které mohou být zneužity hackery. Pokud se tomuto chceš vyhnout musíš si pořídit VPN

Arne1

Po nocích se tím probírají a pročítají kam kdo brouzdal.