Lucy13

Co by jste napsali k pracovnímu popstupu z hlediska kadeřníka, na téma: Účes je korunkou krásy??

Odpovědi
Kachninka :P

Napsala bych něco jako, když jde třeba o princeznu :D když nemá korunku, no není to princezna.., kdežto až si tu korunku nasadí je plnoprávná princezna.. Z hlediska toho účesu..vemte si nějakou pěknou dívku, hezkej obličej, dobrá povaha, hezká postava..a když má super účes, podrtženo sečteno ..je prostě krásná :).. ten účes tomu dá prostě ten zbytek co tomu jako kdyby ještě chybí..achjo uplně sem se do toho zamotala :D , tak nějak sem to pochopila, ale nedokážu to napsat přesně..doufám, že sem aspoň trochu pomohla, že jste to z tohohle poznala jak to myslím :)

fablen

pokud se na kadeřníka učíte, pak určitě i znáte, jak má správný postup vypadat…nevím a jen odhaduji: zřejmě si prohlédnete obličej, prozkoumáte kvalitu vlasů, hustotu a rozhodnete se, jaký druh účesu zvolit: zda krátký na ježka nebo polodlouhý, vlasy třeba podtočit.
Vlasy jsou na člověku jedna z prvních věcí, které si ostatní lidé všimnou co se týká vizáže a pokud je vytvořen krásný účes, pak to majiteli tohoto účesu sluší a má i větší sebevědomí, pokud je navíc i vkusně oblečen, nalíčen, pak krásný účes je korunkou krásy.

venkovan

Na hezké holce či klukovi si každý umí nějaký super účes představit. Ale co ti kterým příroda nedala fyzickou krásu.
Představte si, že bude dělat účes k pracovnímu pohovoru mladé ženě, vlasy má běžně silně mastné, rovné, postava víc širší než vyšší atd.