Avatar uživatele
vagra

Čím to je že prohráli?

Jaký je váš názor,na důvod včerejší prohry našich hokejistů s Norskem?
Co si myslíte o prohlášení J.Jágra směrem k našim hokejistům,kteří odmítli reprezentaci?
Doplňuji:
Jágr: Ti co se omluvili, by měli Reichlovi a spol. líbat zadek

http://denikspor­t.blesk.cz/cla­nek/ms-v-hokeji-cesko/90992/jagr-ti-co-se-omluvili-by-meli-reichlovi-a-spol-libat-zadek.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: vagra

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Protože to není jako dřív,když vyhrávali,prostě už nejsou tak dobrý. Dříve jsem na hokej koukala skoro pořád,teď už mě to tak nebere,někdy není na co koukat. No a co řekl p. Jágr nevím,kdyžtak hoďte odkaz
Doplňuji:
No moc tomu nerozumím,ale když se omluvili,tak proto asi měli vážný důvod. A hlavně nemám ráda výmluvy typu..co kdyby

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jeden z důvodů je jistě to,že nejlepší hráči nehráli. O prachy jde vždy až v první řadě.
A Norové hráli s takovým entuziasmem.....
Trochu to připomíná naše boje se Sbornou.Dříve.
David a…
Prohlášení Jágra neznám,zatím,ale dovedu si jej představit.
Doplňuji:
Tak už prohlášení znám,je jasné,že J. ví, o čem mluví.Navíc je to i diplomat.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vašek1

Čím?Jejich laksním přístupem k papírově slabšímu soupeři!Ale zapoměli že pomalu a jistě padáme do stejné kategorie,jako Norové a atd.Jarda Jágr má pravdu.Rusové tam maji taky skoro všechny svoje hvězdy:Národní hrdost!To naším "hvězdám s NHL nic neříká.Ty sliší jen na dolary.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Důvod prohry ?
Dostali jsme o jeden gol víc 🙂

btw. zde je odkaz na článek s Jágrovou reakcí na omluvenky některých reprezentantů, kteří na toto MS nejeli :

http://hokej.id­nes.cz/jagr-po-norsku-ti-co-neprijeli-by-meli-libat-pr-hracum-jako-reichel-a-dopita-1tc-/ms-hokej-2010.asp?c=A100511_­192536_ms-hokej-2010_lge

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Když moje babička slyší v televizy křik fanoušků,tak se vždy lekne a říká:,,Na co to vůbec hrajou ? Proč ho nezrušej?Vždytˇ je stejně k prdu!".

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek