Kristyna4444

Čím si odmalováváte oči?

Nejlepší odpověď
Damiana

Výborný je dvoufázový odličovač, který rozpustí i voděodolnou řasenku. Výborný má Dior. Skvělý přípravek je i od Estée Lauder (ten ale není dvoufázový). To jsou moji favorité.
Jestli chceš něco levnějšího, ale také dobrého, zkus olej na pleť a tělo od Nivea (ve fialové lahvičce). Natřeš jím nalíčenou pleť, dobře rozetřeš prsty, až se vše spojí v emulzi a začne rozpouštět, a pak vše odstraníš navhlčenými vatovými tampony. Nezapomeň pleť dočistit vhodným tonikem a ošetřit na noc kvalitním krémem.

Další odpovědi
anonym

K odlíčení očí používám úpně obyčejný, běžně dostupný prostředek, který se mi
po mnohým pokusech osvědčil a vyhovuje mi.
Rival de Loop (ginkgo a okurkový extrakt , neparfémovaný bez oleje) a k tomu
od stejné značky odličovací vlhčené ubrousky.
Vše k mání v Rossmann drogeriích.

Braník

odličovačem,krémem na odlčování nebo pletovým mlékem

terry

Kvalitním odličovačem. Musí být šetrný a nedráždivý s oftalmologickými testy. Mnohé jsou i vyživující.

Milla

já používám micerální vody – dají se s nimi odlíčit jak oči, tak obličej a vezmou opravdu všechen makeup. různě je střídám ale nejradši mám klasickou růžovou Biodermu: http://www.par­fums.cz/bioder­ma/sensibio-micelarni-voda-pro-normalni-az-smisenou-plet/

anonymmm

na stíny stačí použít mastnější krém na obličej a pak setřít

zjentek

Braník, i ty bejku, co se tady na tebe ještě dovíme? ,)