Sezam1

Čím odstranit makeup z oblečení?

Ahoj, nevíte někdo, čím odstranit makeup z mikiny?

Nejlepší odpověď
briketka10

Zkuste použít tekutý Vanish Oxi Action anebo sprej Vanish Oxi Action:

http://www.va­nishinfo.cz/jak-na-skvrny/kosmeti­ka/make-up

Tento přípravek používám na všechno – Neflek Smacchio Tutto
odstraňovač skvrn 500 ml :
http://odstranovace-skvrn.heureka­.cz/neflek-smacchio-tutto-odstranovac-skvrn-500-ml/#ng:4cf689­37c1ec7ded9f05db345c8c59­10

ad gecco

Každý, kdo používá make-up, se jistě někdy musel potýkat se skvrnami. Skvrny od make-upu jsou dvojího druhu: nemastné skvrny, které zanechává pudr, a mastné skvrny, například takové, které zanechává podklad. S těmito si žádné mýdlo zřejmě neporadí 🙂

Další odpovědi
gecco

Vyprat…
BTW – o jaký makeup se jedná?
😉
Kup si mýdlové vločky (nebo nastrouhej mýdlo s jelenem), mikinu do toho namoč a pak ji normálně vyper…

Ella2

Tak zrovna make up mi jde vyprat uplně normálně. Jsou horší skvrny :) Třeba když máte dítě :))
Na skvrny se mi ted velmi osvědčil tento odstranovač skvrn : http://lalalu­kids.com/cz/ka­tegorie-produktu/nellies-laundry-wowstick-detail?showall=1

Je hypoalergenní, bez barviv a aromat a šetrný k přírodě, pokožce i oblečení ;)

Xenka

Ello to zkusím taky koupit asi.
Make up mi taky nedělá problémy vyprat…ale jak píšeš, když máš děti … skvrny jsou horší :D

Ella2

Přesně 🙂
Jo určitě to zkus koupit. Na skvrny fakt perfect!

Xenka

Hele už to mám doma, tak hned jak bude příležitost, tak to vyzkouším :)

briketka10

ad gecco

Každý, kdo používá make-up, se jistě někdy musel potýkat se skvrnami. Skvrny od make-upu jsou dvojího druhu: nemastné skvrny, které zanechává pudr, a mastné skvrny, například takové, které zanechává podklad. S těmito si žádné mýdlo zřejmě neporadí 🙂

gecco

Briketko – právě na mastné skvrny je to mýdlo nejlepší – odmašťuje…
😉
Myslíš, že problémy se skvrnami od make-upu se týkají jen holek??
😉
Ba právě naopak – málokterý chlap si dovolí dát košili se zbytky ´malovátek´ vyprat právě manželce (stálé partnerce)…
Vím, co píšu…
😉

briketka10

AHÁ 😁

briketka10

😁