Mucillinka

Čím mohu zregenerovat a ozdravit vlasy poničené barvením vlasů?

Máte nějaký ozkoušený výrobek na tento problém s vlasy?

Odpovědi
karolka<3

Zkuste masku na vlasy pro barvené vlasy od Garnier, a vcelku celá ta řada je na barvené vlasy opravdu dobrá.
http://www.vmd-drogerie.cz/vmd-drog/eshop/10-1-VLASOVA-KOSMETIKA/0/5/20589-Garnier-FRUCTIS-maska-PRO-ODOLNOST-BARVY-pro-barvene-vlasy-300-ml

hanulka11

také si kupuji kůru na barvené vlasy já mám od Avonu Advance Techniques
vlasy zničené barvením nemám,ale právě ji používám proto abych je ochránila

sárušee

Dejte si na hlavu kondicioner a zabalte si hlavu do igelitového pytlíku a do ručníku. Nechte působit cca 15 minut a potom hlavu umýjte vodou.

Amisek

Já už dlouhodobě používám Tekuté krystaly na barvené vlasy a jsou super.Jsou k dostání v kadeř.salónech­..Mě vyhovují Ty od firmy Fanola..