Michal Kole

Čím mám podložit subwoofer, aby je se nechvěla podlaha a sousedi mi nerušili poslech?

Nejlepší odpověď
arygnoc

hahaha – sousedi vám nerušili poslech – krásná formulace!
nerušíte vy spíš sousedy poslechem?

Další odpovědi
Hlada

Co je to za barbary, že jim vadí hudba?
Před časem jsem řešil odhlučnění snímače v jukeboxu, který přerušoval čtení kvůli otřesům z basového repráku. Zkoučel jsem všechny možné nožičky a pěnové hmoty s nevalným účinkem. Problém nakonec vyřešily pružiny. Myslím, že by to bylo nejlepší řešení, pokud se zvuk přenáší podlahou.

mosoj

Něco co má velkou hmotnost. Nejlépe kovová nebo betonová deska.
Ale při vysoké hladině basů bude podlaha stejně kmitat jako rezonanční deska.

ctihos

Obecně repro patří na hroty.

Zdroj: www.hifimarket­.cz/shop/poloz­ky.asp?skupina=240800-01-1&v=HROTY

baghira

Ne podložit, ale odložit. Nejlíp do sklepa.

lexx

tabulí pěnového polystyrénu síly cca 50–100mm, to je ta bílá hmota do které se balí křehké zboží nebo k tepelné izolaci na stavbách