vlastina

Chytrá Karta – jaký máte na ní názor?

Nejlepší odpověď
anonym

Nerozumím tomu jak lze šetřit s vůbec nejdražší bankou v česku 🙂 To je snad protimluv ..

//

Do této záležitosti se navezla spořitelna s pojišťovnou … jako jakékoliv pojištění, je to nastavené tak, aby přínos pro klienta byl minimalizován, naproti tomu celkový dojem z kampaně a zisk pojišťovny maximalizován takže to nakonec vypadá zajímavé jen na tom papíře.

Jsou lepší cesty jak ušetřit. Třeba nakupovat v levnějších e-shopech na intenretu, místo kamenných prodejen, snadno najdete nejnižší cenu třeba pomoci vyhledávačů www.zbozi.cz nebo www.heureka.cz a rozhodně se pak nemusíte připojišťovat proti záhadnému předražení, protože v těchto vyhledávačích hned vidíte cenový rozsah, za který se zboží prodává od-do … mimochodem na nákupy na internetu se tahle „chytrá“ služba nevztahuje (i když platit tam s ní lze čímž vzniká mylný dojem že platí i garance nejnižší ceny), je asi jasné proč → Internetové ceny umí být ještě o dost níž a snáz se dohledávají. Stejně tak se garance nevztahuje na produkty dražší než 30 tisíc kde už by mohl být cenový rozptyl i relativně zajímavý. Pod touto hranicí to mouho být snad jen stokoruny s tím že nebude snadné bez pomoci internetu hledat ten „levnější kamenný obchod“

Mám z toho jen chuť převést účty a úspory do jiné banky daleko od české spořitelny, která jak se zda neví co roupama dělat… je mistrem číselné kamufláže, cokoliv čím projevují svojí chytrost klienty ve výsledku jen stojí peníze a přínos žádný … celkem mě zaujala mBank nebo snad Fio, přeci jen bez nákladů za vedení účtu a všech poplatků kolem za každou nicotnost dost možná ušetřím daleko větší balík aniž bych přitom musel hledat ty NEJDRAZSI obchody a pak si namlouval při uplatňování pojistné události KOLIK JSEM TEORETICKY USETRIL 🙂

Další odpovědi
anonym

Pokud ji umíte chytře používat, může být dobrá. Výplatu posílat na účet chytré karty a z toho platit kartou.

Já to neumím: doplatil jsem ji ale nezrušil. Takže každý měsíc chodí výpis, že si berou přes 200 korun. Živí se sama nezávisle na mě.

Počáteční zůstatek (celkem): 116.60
Konečný zůstatek/Celková dlužná částka: –111,89
Cena za kartu –199
cena za zvolené služby –19
cena poštovné –9,50
cena pojištění schopnosti splácet –0,99.

Zahodit, nebrat.