Holamarketa

Může mi někdo poradit? Do pondělí musím zaplatit 12000 Kč. Práci mám, příjem taky, bohužel mi peníze nevyšly.

Dobrý den a předem vám moc dekuji

Odpovědi
Mravenec

A co máme radit, když vůbec nikdo neví, vo co goou?

Filip84

Žádná rada není, ani bůh si nebude vědět rady, co s tebou!

Půjčila jsi si od lichváře? Půjčila. Copak nějaká normální půjčovací instituce, bankovní nebo nebankovní, půjčuje 1. bez papíru a 2. do výplaty, tj. na řádově týdny, s úrokem 100%? Vždyť to je úrok cca 2,400% per annum!

Kdo je hlupák, má být poctivý, kdo je všivák má být chytrý. Když jsi si půjčila peníze od někoho na cca 2,400% ourok per annum, a bez papíru, tak jsi hloupá. Tak když jsi hloupá, tak si máš půjčovat od půjčovacích institucí, tam ti alespoň nehrozí díra v koleně, polámané prsty nebo otrávený pes. Nebo něco v tom stylu.

Když bys se zeptala, dejme tomu, ve středu – ve čtvrtek, tak by se dalo poradit pregnantněji. Když se zeptáš v neděli po obědě, že máš vracet v pondělí, tak to se moc poradit opravdu nedá.

Řekni si o pomoc rodině. Pokud rodinu nemáš, nebo nemáš sociální fond, který by ti pomohl (nedivím se, že nemáš!), jdi do zastavárny. Zastav cokoli, televisi, počítač, placatý přístroj, pračku, chladničku, pořád lepší, než díra v noze. Jakmile přijde výplata, vyplať zastavárnu, a ten měsíc se „posti“.

Jinak: upřímnou soustrast! 🙂

Kdo chce kam, pomozme mu tam.

paul1

Požádat o odklad do výplaty.

elkon

Nedělat dluhy. A v tomto případě domluvit se na odklad.

Knoflíček

Hledám finanční pomoc

Rychlá a seriózní online půjčka Rychlá a spolehlivá online půjčka pro české fyzické osoby. Nabízím půjčky od 50 000 do 20 000 000 Kč všem, kteří jsou schopni splácet s úrokovou sazbou 4 % ročně. V závislosti na požadované částce. – Finanční půjčka – Půjčka na bydlení – Investiční půjčka – Půjčka na auto – Konsolidace dluhu – Splácení půjčky – Osobní půjčka – Jste v souboru Kontaktujte mě, pokud si potřebujete půjčit. Email: knoflicekjan720@gmail.com

Dana solcova

Jmenuji se Hana Solcová z Praha Česká republika, na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho email, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka 350 000 Kč, takže nikdy jsem nevěřil, že vše funguje. Byla mi připsána půjčka ve výši 350 000 Kč, poraďte prosím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého věřitele s žádostí o půjčku prostřednictvím e-mailu: novotnajirina32@gmail.com

Dana solcova

Jmenuji se Hana Solcová z Praha Česká republika, na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho email, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka 350 000 Kč, takže nikdy jsem nevěřil, že vše funguje. Byla mi připsána půjčka ve výši 350 000 Kč, poraďte prosím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého věřitele s žádostí o půjčku prostřednictvím e-mailu: novotnajirina32@gmail.com

Dana solcova

Zamítli vás bankou a hledáte půjčku pro své potřeby?
Nezáleží na tom, jaká je vaše finanční situace.
Nabízím půjčky jednotlivcům, jiným veřejným a soukromým společnostem a mnoho dalšího. Zanechte zprávu, abychom věděli, zda potřebujete půjčku
E-mailová adresa: galapavol547@gmail.com

Holamarketa

Nemám nedal žádný papir

Holamarketa

Bohužel snažila jsem se o odklad půjčil mi 6000 zpatky chce 12000 prý ho to nezajímá.

Mravenec

To je slušná lichva. Máte na to smlouvu?

Holamarketa

Nemám nedal žádný papir

Mravenec

A jak bude tedy pohledávku vymáhat? Zavání to velmi nekorektním jednáním. V případě vyhrožování, nebo obavy o zájmy chráněné zákonem, kontaktujte policii.

Holamarketa

Prosila jsem ho jestli by mě nepočkal do výplaty a řekl že ne že pokud mu to nevrátil v pondělí tak se prý zařídí jinak

Mravenec

Nevím jak se chce právně zařídit, když nemá žádný doklad o půjčce – věřitel/dlužník. Je to lichvář.

Filip84

Mravenec: on se rozhodně nebude zařizovat „právně“, jestli rozumíš … 🙂

Mravenec

No právě… 😞