Kamulle

Chtěla bych se zeptat,jakou kosmetiku používáte,nebo kterou byste mi mohli doporučit? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Není důležité,co kdo používá,ale jakou máš pleť.Zajdi si ke kosmetičce,ona se na Tebe podívá a řekne co máš používat.Záleží také na tom,kolik je Ti let.
Jinak cenově dostupná kosmetika je k dostání v DM drogeriích nebo Avon a Oriflame – pokud máš možnost si u někoho objednat a vybrat si z katalogu.

Další odpovědi
Market666

Já taky nakupuji jedině v Oriflame :) Je tam úplně všechno a jsem spokojena. Mají super slevy, nakupuji jedině zlevněné věci, v každém katalogu je několik super zlevněných věcí takže určitě každý si může vybrat. Rozhodně doporučuji :)

Makina

Úplně všechno mám z Oriflamu a všechno je perfektní a sedí…jak mýdla, sprchové gely, tak krémy, řasenky, stínky, kondicionéry, někdy i bižuterka…spo­kojenost

Curiosity

Záleží NA CO! Výborná kosmetika je Vichy, ale je dražší. Mi moc pomáhá na akné. Ale od té doby, co mi kosmetička poradila: že čím víc budu platlat na hubu, tím to bude horší.. tak od té doby si nekupuju nic a mám klid! 😁 ..ale přece jenom na promaštění používám nějaký obyčejný krémík, tuším firma AB s čajovníkem, na denní použití a super. Jinak řasenku mám Maybelline se zahnutým kartáčkem a paráda!! Používám už ten stejný typ asi 3 roky!! 🙂 Ale tpo je asi individuální. Make-upy a pudry také Maybelline nebo Rimmel. hmmm, ale omezuju to co nejvíc a na večer si dávám okolo očí indulónu na promaštění!! 🙂 moc mi to svědčí!! nechci se chlubit, ale bude mi v dubnu 29 a tipujou mi 20 🙂 ..ale to budou asi i geny 🙂 ..velká výhoda 🙂 ..hned to musím zaklepat na dřevo, aby se mi pysk nezkřivil! 😁 toš tak nevím, co bych ještě poradila 🙂 ..peeling je super věc ještě!! 🙂 vyhlazuje pleť, ale to určitě znáte :) toš tak u mě 🙂

BENYTA

Díky Market666, napsala vše za mě:-)
Taky využívám slevy od Oriflamu, a očuchávám katalog, kde jsou vzorky. Pár věcí od Avonu, a z obchodu Niveu.

ReHu

Artistry.
Kamarádka mi říkala, že měla potíže Oriflame a lékařka jí sdělila, že jsou často alergie.
Vichy vytahuje buňky.

fablen

Nivea, kosmetika Balea z DM drogerie, Fenjal