Jan12345

Jde nějak udělat, aby reproduktory 5.1. hrály všechny na jednu písničku?

Chtel jsem se zeptat mam reproduktory 5.1 jde nejak udelat aby hráli všechny na jednu písničku? Abych nemusel poustet filmy 5.1 vetsinou posloucham pisnicky.Diky

Nejlepší odpověď
gecco

Otázkou je, v jakém formátu máš písničky a jakým přehrávačem je chceš přehrávat…
___
Zjednodušeně – pokud máš písničky ve stereu, nemohou běžně hrát více, než dva repráky – stereo neobsahuje data pro více kanálů…