tomik.c

chtel bych vedet jestli pnouci jahody jsou jednolete nebo vice lete da se je nejak uskladnit a na jare zase vyndat?

Nejlepší odpověď
annas

Mám je na stejném místě již třetí rok ('původní sazenice), právě teď začaly plodit podruhé. Na zimu je přikrývám chvojím.

Další odpovědi
hanulka11

na zimu je stačí přikrýt chvojím nebo netkanou textilií proti mrazům /záleží jaký máte druh – bývají většinou víceleté/

Děda Louda

Není to nějaká ptákovina?
Viz: http://www.svet-bydleni.cz/zahrada-a-kvetiny/rostli­ny/popinave-jahody-nebo-sikovny-podvod.aspx