Standys

Chci koupit dům za 2,5mil. za účelem otevření cukrárny-kavárny a později restaurace.Má kolaudaci jen na obchod.Můžu před

koupí domu zjistit jestli by tam vůbec šel uskutečnit můj záměr? Nebo jsou situace kdy mi povolení nedají. Nerada bych o peníze přišla jen z důvodu že mi to pak nepovolí.Je to u hlavní silnice na kraji města.Nebo pokud je vše uděláno dle norem dají kolaudaci všude.

Odpovědi
Sůwa

Rozhodně bych svůj záměr předem konzultovala aspoň s hygienikem, ti mají nejpřísnější požadavky. Pokud je objekt u silnice, bude vyžadováno i parkoviště.

Standys

Parkoviště u objektu je malé,ale hned naproti je velké. Pokud o tom něco víte, jaké požadavky jsou asi nejpřísnější. Bude tam vše nové a dům je v suchu takže ani plísně nehrozí..