Timara

Cena za stanovení hranice pozemku

Dobrý den, chtěli bychom kolem našeho pozemku postavit plot. Na jedné straně však není mezník (soused ho prý kdysi dávno vyhrabal, protože nesouhlasil s tím, jak byla hranice tehdy vyměřena). Kolik přibližně může stát vyměření hranice mezi pozemky? Děkuji
Doplňuji:
Děkuji za odpověď (myslím, že se bude jednat jen o jeden kolík). Pěkný den.

Nejlepší odpověď
kropitko

do 10-ti bodů: cena za 1 bod 350 – 600 Kč
více bodů: cena za 1 bod 200 – 400 Kč

Zdroj: http://www.ge­odet.info/index­.php?page=cenik

Další odpovědi
cukrar

Timaro, podle složitosti a velikosti Vašeho pozemku. podle toho kolik kolíků musí použít, páč když budete mt pozemek do oblouku, bude jich více. Pokud je obdélník stačí 4ks.
3 000Kč až 10 000Kč. Oslovte nejblišší geodety a domluvta se na podrobnosti.