Rokio

Vše závisí na nabídce a poptávce. Pokud nebude moc vysoká poptávka nebo bude velká konkurence mezi mobilními operátory, tak lze čekávat, že cena klesne.

Vzhledem k tomu, že má být další rok vysoký nárůst minimální mzdy a je vysoká inflace, tak se domnívám, že ceny mobilních operátorů porostou.

zjentek

Hmmm… Já se obávám, že nyní není vhodná doba ptát se na cokoli levnější, jestli a kdy. Lidé, především ti, kteří v životě využívají automobilismus, ostatní dopravu, potraviny a energie jsou nyní k tématu VELMI citliví, mohli by se zde neudržet. Jen doporučení, nic tím nesleduji.

Ametyst

Nebudou. Kde není vůle, tam není cesta. Vždyť už nám i politici doporučili odstěhovat se do Polska. Zejména jeden socan s nulovým sociálním cítěním Jan Mládek.