Smack

Bude válka mezi Čínou a USA?

Co myslíte?

Nejlepší odpověď
hybernia

Nemyslím si, že bude. Ale to jsem říkala také v případě konfliktu na Ukrajině. Tak snad už budu mít pravdu.

Další odpovědi
led

Rinčanie zbraní pokračuje, ale k otvorenej vojne nepríde.
ČLR nie je len vojensko-hospodársky strategický protivník USA, ale aj silný ekonomický partner pre ekonomiku USA, nehovoriac o dôležitej a veľkej čínskej komunite žijúcej na území USA.

Gus_Fring

Ne. Zřejmě ne.

Kazatel

Tak já myslím, že se jim to jako obvykle „povedlo“, určitě věřím, že běžným Tchajwancům bude při blokádě rozhodně líp a kdyby došlo k eskalaci konfliktu, tak rádi padnou za svou vlast, USA kdyžtak dodá, pardon, prodá nějaký ten vojenský matroš a zdejší prozápadní hejkalové se budou tetelit u klávesnice blahem a nadávat na Fialu, že jim nezajistí levnější energie.

„Pelosiová ponížila čínského prezidenta. Tchaj-wanu po její návštěvě hrozí blokáda“

paul1

Pevně doufám, že ne.

Lgee

Utopie

elkon

Spekulace.

Abcdefgabc

Nebude . A žádná válka ani není na Ukrajině . Ukrajina je stále součástí Ruska,dle správných informací.