Kai

Bolest při sportu od kolene až dolů

Když běžím a při tom se shýbám nebo běžím přes překážku, tak mě přepadne bolest od kolen až na zem, ve vnitřní části. Přijde mi, že mě ty nohy neudrží, tak si musím sednout.. Nevíte, co s tím?
Stalo se mi to včera několikrát a dnes opět.
Doplňuji:
No, běhám skoro každý den tak 1/2 hodiny.

Odpovědi
Alesh

Není to z přetížení? Jak moc často a jak moc trénuješ? Chtělo by to trochu orazit, zkusit něco relaxačního, třeba jít si zaplavat.
Na samotný problém, bych ale doporučoval návštěvu odborníka: obvoďák → ortoped.

Skeptik

Také to může být nahromaděnou kyselinou mléčnou, což se mi stávalo například po závodě, že mi bylo těžko ve spodní části noh. To se dá omezit pravidelným strečinkem a uvolňováním po fyzické aktivitě.

kamila44444

Možná máš přetížené klouby. Zkus si to něčím namazat. Mně to taky děláva. Nebo chvíli vydrž a ono tě to přejde. Čemu se věnuješ přesněji? Sprintu nebo vytrvalosti?