zjentek

Bob a Bobek na MS v hokeji jsou maskoti, nebo maskotky?

Jsou uvnitř slečny/ženy? 😮😮😮

😋😋😋

Kdybych to věděl tak bych třeba mohl být z toho hokeje vzrušenější.

Odpovědi
Drap

Maskoti, kdyby to byly maskotky, budou se jmenovat Bobina a Bobkina.

marci1

Asi muži. Zde se uvádí, že jedná o kanadské akrobaty a tanečníky.
https://ct24.ces­katelevize.cz/cla­nek/domaci/ne­prehlednutelni-maskoti-na-mistrovstvi-v-kostymech-boba-a-bobka-jsou-akrobate-a-tanecnici-349456
😄

Rokio

To je klidně možné. I žena můze být maskot, nebo spíše maskotka.