22aa

Poradíte, jak vyřešit, když blbne ovladač od DVD ELTA1002Z?

Dobrý den.
Mám problém z ovladačem od dvd elta 1002z.
Prosím nevíte jak se dvd restartuje.
Místo tlačítka power mi to posune dolu,místo play mi to udělá něco jiného a navíc místo menu mi to přehrává.
Prosím vás co mám udělat?
Koupil jsem ho v blešáku za 200kč.
Děkuji za odpověd.
Vaše 22aa.

Původní neotázka
Blbne ovladač od dvd elta 1002z

Odpovědi
still

Není to nastavením ovládání?

Dobrý den. Můžete zkusit vyměnit baterky za nové, některé modely „zblbnou“ když mají málo šťávy. Pokud to nepomůže, tak čtěte dál.
Je ten ovladač originální od přístroje, nebo je to nějaký univerzál? Podívejte se na ovladači na nápisy, loga, když nic moc nenajdete, mrkněte se pod baterky, obvykle tam bývá štítek s typem a značkou, modelem.
Pokud je to univerzál, tak nejspíš načetl špatný profil. Někdy se to stává. Bude potřeba ho znovu spárovat s přístrojem.
Pokud je to originál, podívejte se do manuálu, jestli neobsahuje nějakou radu ohledně tohoto.