on

AMV GROUP S.R.O. PŮJČKY

AMVgroup zprostředkovava půjcky.Mate někdo zkušenosti s touto společností?

Odpovědi
januler

Nepůjčůjte si od nic..Jsou to zloději. Budete muset uzavřít pojistku od AXY na dva roky.. Pak vám žádost zamítnou a i přes to musíte pojistku platit.. Při zrušení budete platit spol. AMV 15tis. pokutu..

skorpik

Dobry den mam skušenosti s touhle společnosti a chtěl bych vědět jak na ně.S pozdravem Ladislav Finta

Damiaumiti

Are you in need of Guaranteed Cash quick money apply here contact us for more information on how to get started:(Whats App) number +917310847059 sumitihomelend@gmail.com
Mr. Sumiti

fiurasek9

Každý kdo naletěl této společnosti a podepsal pojistku ať mi napíše na můj email :Fiurasek9@sez­nam.cz , pomohu mu toto bezplatně vyřešit .