Samuelk9

Nevíte někdo, jakou kvalitu má airsoftová pistole zakoupena na pouti? jaký to bývá druh, když neni uvedená značka?

Nevíte někdo jaké kvality dosahuje airsoftová pistole zakoupena na pouti?A jaký to bývá druh když neni uvedená značka?

Odpovědi
Filip84

Musela bys specifikovat úsťovou rychlost a cenu, ale s ohledem na to, že se to prodává na pouti, a asi i za „pět pade“, tak to rozhodně nebude zbraň ve smyslu zbrojního zákona (u plynové pistole záleží na rychlosti kuličky, která opouští hlaveň), a tomu bude, asi, i odpovídat celková kvalita zpracování a uživatelský zážitek.

Mravenec

Šidítko, dostřel pár metrů. Šunt, který se zasekne a vzpříčí po pár střelách.

Rocker

Cokoliv koupené na pouti Ti vydrží asi tak týden.