Broukk

Máte někdo zkušenosti s vlasovou kosmetikou Alterna?

Děkuji.

Odpovědi
Drap

Žádné. Nepoužívám vlasovou kosmetiku.

MarkettB

Ahoj, používám jen masky a sem tam si objednám šampon, protože je to docela drahé, ale mám s tím dobré zkušenosti…vlasy jsou hebké a zdravé :)

donina

jasně je super a nejvíc jsou masky na vlasy a fakt zabíraji :) vlasy jsem měla suché, krepaté a konečky roztřepené..po zhruba dvou měsících užívání jsou vlasy jako od kadeřnice ;)

nelinka611

mám od Alterny suchý šampon a hydratační kaviarový šampon s kondicionerem. Je to kvalitní značka a jsem spokojena