leorespect

Ahoj!Jak mam doma spravne vyrobit kozu na rezani dreva, aby neco vydrzela???Poradi nekdo nejaky odkaz na postup?Dekuji.

Doplňuji:
Dřevem myslim kulatinu o prum. cca 40 cm.

Nejlepší odpověď
panenka

Našla jsem vám tento odkaz http://www.vse­umel.cz/view.php?cis­loclanku=2006082101

Další odpovědi
martina1

My máme kozu svařenou ze železných profilů.Vypadá jako měl kdysi děda ze dřeva.Železo manželovi nařezali přímo v obchodě.Nevím odkud jste,ale my pro vše na zahradu jezdíme na Horka u Straré Paky-Železářství Svoboda.Hlavně udělejte kozu pevnou a stabilní.Z práce totiž vím,jak dopadá řezání na shnilých kozách,nebo když si lidi dřevo na koze nepřivážou.

elektrikář

Je potřeba si to promyslet zmněřit a nakreslit.Hlavně přesně nařezat a vydlabat v místě křížení. Stvořit dva kříže vyztužit a a zavětrovat,kulaté pochy které dosedají na sebe seseknout nebo seříznout. Použít douhé hřebíky.Konce zahnout klěštěma zatlouct do prtismněru.Poradí vám tesař, nebo zedník. Lze koupit i hotová železná.