Barunkakl

Ahoj, chtěla by si zvlnit vlasy, aby vypadaly jako po trvalé (opravdu malé vlnky), ale nevím jak na to.. Nemohli byste m

Odpovědi
Nikkol

Napadá mě jedině vzít kulmu a natáčet postupně tenké pramínky vlasů. Zkus se podívat na stream – uživatel blaho tam dává zajímavá videa jak vytvářet účesy.

majky.prcek

Napadají mne jediné dva zpúsoby :

  • 1 kulmou ,ale musíš být extrémně šikovná
  • 2 kadeřnictví další zbůsob je zajít si do nějakého kadeřnictví a tam máš 100% spokojenost a úspěšnost

weronika

tak já na vlnité vlasy používám více způsobů
1, Pokud chceš malé vlny tak po umytí vlasů, když jsou vlhké si je zapleť do drobných copánků.- čím menší copánek, tím menší vlky, a tím větší objem

2, taky se mi osvědčil způsob divokých vln – vezmeš pramen vlasů a začneš jej točit dokud se ti nestočí do drdůlku- tomu musíš pomoc- jakmile se ti začne jakoby krátit, tak z něj dodělej drdůlek,Já si to dělám večer tak si ty drdůlky dělám až úplně na „vrcholu“ hlavy. Ráno je rozpustím a rozčešu- vlasy se ti budou lehce stáček- jako u lokem- ale přitom budou vlnité ale neuspořádaně 😉

3, nebo si vlasy prostě sčešu do vysokého drdolu a ráno mám zvlněné vlasy 😉

vlasy mám dlouhé a do pasu chybí asi 10 cm 😉

Kdyby ti něco nebylo jasné tak napiš do zpráv 😉

alexandra

Na to je krepovačka na vlasy,která se dá docela levně koupit.Je to super a jednoduché.

Mariuhana007

Ja bych to udelala bud kulmou nebo difuzerem
Návod najdes na googlu zadas si tam jak zvlnit vlasy kulmou nebo difuzerem :))
ale zehlickou to taky de :))

jedy

Google pomohl – Asi by to chtělo kulmu, jsou prý 3 druhy, který dělaj různý vlnky a kudrliny. Zkus se kouknout na odkaz, co dávám jako zdroj ;)

Zdroj: http://provase­vlasy.cz/kulma-na-vlasy/