Avatar uživatele
Barunkakl

Ahoj, chtěla by si zvlnit vlasy, aby vypadaly jako po trvalé (opravdu malé vlnky), ale nevím jak na to.. Nemohli byste m

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4061 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nikkol

Napadá mě jedině vzít kulmu a natáčet postupně tenké pramínky vlasů. Zkus se podívat na stream – uživatel blaho tam dává zajímavá videa jak vytvářet účesy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
majky.prcek

Napadají mne jediné dva zpúsoby :

  • 1 kulmou ,ale musíš být extrémně šikovná
  • 2 kadeřnictví další zbůsob je zajít si do nějakého kadeřnictví a tam máš 100% spokojenost a úspěšnost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
weronika

tak já na vlnité vlasy používám více způsobů
1, Pokud chceš malé vlny tak po umytí vlasů, když jsou vlhké si je zapleť do drobných copánků.- čím menší copánek, tím menší vlky, a tím větší objem

2, taky se mi osvědčil způsob divokých vln – vezmeš pramen vlasů a začneš jej točit dokud se ti nestočí do drdůlku- tomu musíš pomoc- jakmile se ti začne jakoby krátit, tak z něj dodělej drdůlek,Já si to dělám večer tak si ty drdůlky dělám až úplně na „vrcholu“ hlavy. Ráno je rozpustím a rozčešu- vlasy se ti budou lehce stáček- jako u lokem- ale přitom budou vlnité ale neuspořádaně 😉

3, nebo si vlasy prostě sčešu do vysokého drdolu a ráno mám zvlněné vlasy 😉

vlasy mám dlouhé a do pasu chybí asi 10 cm 😉

Kdyby ti něco nebylo jasné tak napiš do zpráv 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Na to je krepovačka na vlasy,která se dá docela levně koupit.Je to super a jednoduché.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

Ja bych to udelala bud kulmou nebo difuzerem
Návod najdes na googlu zadas si tam jak zvlnit vlasy kulmou nebo difuzerem :))
ale zehlickou to taky de :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jedy

Google pomohl – Asi by to chtělo kulmu, jsou prý 3 druhy, který dělaj různý vlnky a kudrliny. Zkus se kouknout na odkaz, co dávám jako zdroj ;)

Zdroj: http://provase­vlasy.cz/kulma-na-vlasy/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl