Asi pujde o to,ze jste si neco objednal a ted jste si to rozmyslel?Ne,nebudete platit nic,jen priste mejte na pameti,ze jini s tim maji take praci,baleni,rozvoz apod.Ted jsem si vsimla zarazeni otazky,to je novy druh sportu?
| 0 Nominace Nahlásit |
Já si už několikrát objednala věc, která přišla až hodně po dodací
době. Zásilková služba mi psala maily, že jsem si to nevyzvedla a že pokud
to chci poslat znova, budu platit dvojité poštovné, nebo jen to jedno, jestli
to znova doručit nechci.
Poslala jsem jim mail, kde mi potvrzovali objednávku, tudíž bylo i vidět
že nedodrželi lhůtu a že proto odstupuji od objednávky a byl klid.
| 0 Nominace Nahlásit |

Nebylo by samozřejmě od věci tam před dodáním balíku zavolat nebo napsat mail,že objednávku stornujete,oni vám za to hlavu neutrhnou.V některých e-shopech chtějí zaplatit pokutu,většinou je to 500 kč,ale záleží jestli a jak to mají ve smluvních podmínkách.A někdo si vás dá na černou listinu,a to je vaše jméno,adresa veřejně přístupná,i s udanou nezaplac.částkou a další zboží už vám nepošlou.
|
0
před 5811 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 455 | |
| marci1 | 271 | |
| Kepler | 220 | |
| annas | 219 | |
| gecco | 146 | |
| elkon | 144 | |
| Alesh | 139 | |
| hanulka11 | 135 | |
| led | 128 | |
| mosoj | 120 |
| Atletika |
| Cyklistika, MTB |
| Fotbal |
| Hokej |
| Motorsport |
| Rekreační sport |
| Ostatní sport |