olda77

ahoj,chci delat pres rybnicek 3.50metru dlouhou drevenou do oblouku zahnutou lavku,ale lamu si hlavu jak na ten oblouk

Nejlepší odpověď
Alesh

Mrkni na odkaz, třeba to pomůže.

Zdroj: http://ohybaci­drevo.bego.cz/dre­vo-ohybaci-definice.php

Další odpovědi
arygnoc

do dna rybnicku zatlucte piloty a na ne postavte lavku.

dědapetr

Tady pro inspiraci
Mostky na míru si lze vybrat dle inspirace
http://www.kou­zelnazahrada.com/3715_34­28-zahradni-doplnky-mostky-a-lavky-na-miru/

michael69

Doporučuji,pokud umíte svářet a máte možnost svařit si obloukovkou,tak železnou nosnou konstrukci tak,abyste nemusel dávat vzpěry do vody. Tu konstrukci zakrýt dřevem,pokud chcete mít jakoby dřevěný most a je to. Máte jistotu,že bude mostek stabilní a bezpečný.

Michálek1245

Dobrý den, určitě to půjde vyřešit přes ty piloty, které natlučete do rybníku. Ale počítejte s tím, že je to poměrně otravná práce. Ale tak co se dá dělat, že? Já když dělal dřevěný plot, tak to byla taky piplačka, aby všechno sedělo tak jak má. Ale ta námaha a práce a čas za to fakt stála. :)