Avatar uživatele
AnnieAnnie

Ahoj, byla bych moc ráda, kdybyste se se mnou mohli podělit o nějaké domácí masky na vlasy, se kterýma jste spokojeni.

Předem děkuji za odpověďi.

Zajímavá 0 před 4253 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
kikuše kiki

Ahoj.......masek na vlasy moc neznám, spíše na pleť.........­.............­.............­., ale jednou jsem zkoušela jednou super mastnou jednoduchou a zároveň vyživující...­.............­.Skládá se pouze ze slunečnicového oleje, který „přiměřeně“ napatláš na vlasy necháš cca 10min působit a !pořádně! spláchneš. Pokud máš sprchu dávej velký pozor ať neuklouzneš pokud máš vanu, bude to lepší, ale přesto to bude nějaké 2 dny klouzat......takže bacha
Maska by měla dodat tvým vlasům nějaké vitamíny plus super velký lesk :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alenad

Známá – kadeřnice- mi poradila majonézu zn. Helmmans.
Za mě moc doporučuji , velice výživná a vlasy se po ní krásně lesknou , jsou pevnější a vypadají i zdravější . Dříve jsem používala , před každým umytím , a ted mi stačí , tak jednou za 14dní , nebo 1× za měsíc .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elenka

Mě pomáhá olivový olej :) Dám si ho na vlasy, pytlíkem zakryji tak na hodinu (protože jinak by sis mohla omastit vše kolem =P) a pak smyji. Mám potom docela lesklé a pevné vlasy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Zábalová maska z kvalitního olivového oleje NEBO kašička z medu a jogurtu NEBO obyčejná šťáva z citronu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jedy

Někde jsem četl, že se domácí masky (hlavně z vajíček) hodně blbě dostávají z vlasů. Zkus si koupit nějaký Gestil Wonder nebo tak, nestojí moc a na internetu na to najdeš spoustu pozitivních recenzí.

Zdroj: http://provase­vlasy.cz/maska-na-vlasy/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl