leguan

A hoj kdo ví kde bych sehnal nejlevnější a nejrychlejší půjčku na 50000KČ Díky za odpověď

Odpovědi
Huhu.koktejl

U GE Money bank a.s. nabízí Expres půjčku tzn. pokud ti ji schválí peníze máš cca do půl hodiny na účtě. Jestli je ale nejlevnější to nevím.

Zdroj: www.gemoney.cz/ge/cz/1/­pujcky/expres-pujcka

sejtanka

Jestli máš účet v bance,tak bych šel tam.Jinak bedlivě sledovat RPSN

Salvaje

Česká spořitelna. Jestli máte půjčku schválenou, Vám řeknou hned. Pokud ji schválí, dostanete peníze buď v hotovosti hned nebo na účet. Pokud máte účet u ČS, máte tam ty peníze hned.
Nejlevnější nevím…