misela

zverejnena na internetu

dobry den chtela bych se optat zda kdyz jedna ma znama byla celostatne hledana,byla k nalezeni i na interneru..ale ted uz k nalezeni na internetu na strankach policie Cr,neni..zda uz prestala byt hledana nebo zda jen uz neni na jejich strankach.a zda kdyz jste hledana policii musite byt k nalezeni na vyhledavaci policie Cr?dekuji

Nejlepší odpověď
ten který je

Zeptejte se přímo policie ČR zda už pominul důvod k pátrání a naučte se česky.

Další odpovědi
led

asi už prestal byť dôvod na hľadanie.
Doplnok:
myslela som, že táto stránka sú otázky a odpúovede a nie jazykový kútik