Miroslavst

Zvedají se u vás hladiny řek a potoků?

Právě říkali v rádiu jak všude se zvedají hladiny. Jak je to u vás?

Nejlepší odpověď
Bééruška

Tak trochu, ale suseda pravila,oni bydlí as o 3 km dalej, že u nich sa to zvedá furt.
Jo a taky se tu zvedají hladiny rybníků.

Další odpovědi
GM

U nás na Vysočině se nic nezvedá a ani už neprší.

verka

Nevím, ještě jsem tam nebyla. Ale pro ty, co nemají reklamu, hned vedle položené otázky čtu:" Skvělé zážitky na vodě, skvělé zážitky s přáteli" Už jsou tam připravení kanoisté a jestli jsou to takoví sousedé jako má béruška, tak se tam jdu mrknout.

kvikal

tady na jihu je to nuda nic se neděje