9 řemesel

Ztratil se našeptávač, máte někdo zkušenost?

ve Firefoxu-Vimperatoru.Vypadá to k smíchu , ale fakt nevím , co se kolegáčkovi podařilo , jsem z toho paf…Má někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Stejně mluví potichu-šeptá, takže ho neslyším. Kašlal bych na něj, ať se naučí mluvit hlasitěji.
On se neztratil, on se jen schoval. mrška jedna neviditelná.
Ne, vážně. Možná je tam volba-zapnout našeptávač. Třeba se tato volba objeví při psaní a pak zmizí.