Ztrácím nárok na prospěchové stipendium, když přecházím na dálkové?

Dobrý den, chci se zeptat, pokud jsem nyní ještě student prezenční formy a podám si žádost pro rok 2013/2014 o prospěchové stipendium, která se odevzdává u zápisu do dalšího ročníku, ve kterém už chci studovat dálkově, mám na to ještě nárok? Když žádám za rok 2013-14, kdy jsem ještě byla studentkou prezenční formy? Děkuji
Doplňuji:
Ale já žádám na rok, kdy jsem ještě student prezenční formy. Jen tu žádost odevzdám u zápisu, kde už budu se studenty kombinovaného studia.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím, že k dálkovému studiu školy stipendium nedávají. Každá škola to může však mít jinak. Informuj se přímo na konkrétní škole.

Další odpovědi:

Velmi pravděpodobně nárok na prospěchové stipenduim ztratíš.
Při "dálkovém" studiu máš nárok (případně) na stipendium sociální.
Ale zkus se ´poptat´ na mimořádné stipendium (může ti být přiznáno formou grantu).
Doplňuji:
Žádáš "na rok, kdy jsem ještě student prezenční formy" - tedy zpětně???
A nebo jen za uplynulé období dokládáš prospěch???
;-)

Diskuze k otázce

anonym

žádám si za rok 2013/2014..tedy je to doba, kdy jsem ještě v prezenční formě, ale tu žádost odevzdávám u zápisu do vyššího ročníku a tady už nebudu prezenční forma, ale dálková...mám tedy na to nárok nebo ne?

anonym

No - pořád nerozumím...
Aspoň za dob mých VŠ studií se stipendium nevyplácelo zpětně (tedy za dobu již absolvovaného studia) ale bylo vypláceno za aktuálně ´prostudovaný´ měsíc na základě minulých výsledků studia.
Tedy - podle mne, nárok mít nebudeš, protože nebudeš studovat prezenční formou.
Ale možná ti ´u vás´ máte jinak - nejjistější info dostaneš na dané škole/fakultě.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.