Zlatý

Ztotožňujete se se slovy? Uvědomujete si dobré či špatné otisky těch, kteří do vašeho života vstoupili?

"Všichni jsme byli hněteni a přehněteni těmi, kdo nás milovali, a pokud byli jen trochu důslední, jsme jejich dílem - dílem, které ostatně nepoznají a které nikdy není takové, jak o něm snili. Není jediné lásky, přátelství, které by prošlo našim osudem a navěky ho neovlivnilo."

Ch. F. Mauriac

Znáte některé dílo tohoto spisovatele?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nejlepší odpovědi stejně jako vtipy jsou ty stručné.
Takže 1) neztotožňuji
2) ano, uvědomuji, tečka.
Doplňuji:
Abych nevypadal tak úplně skoupý, přidám podobný stručnější citát.
"Každý v sobě nosíme jakoby malý hřbitov těch, které jsme kdysi milovali."
(myslím, že André Maurois).

Další odpovědi:

Uvedomuji si dobre i spatne otisky ... , ale " nechavam " si na sobe stejne jen ty svoje. Rodice vse mysleli dobre , mela jsem milujici rodice ( a jsem take dost rozmazlena ) , ale ridim se tim , ze kazda generace vyrostla v odlisnem zazemi a tim padem ziskali i jine zivotni zkusenosti. Od tech se pak odviji i rozdilne nazory. A na tohle myslim a myslela jsem stale i nyni , kdyz naopak moji synove vychovavaji obcas me. :-) -iv-

Vidíte,tohohle spisovatele vůbec neznám,už jsem si napsala jeho jméno,až půjdu do knihovny,něco si půjčím.Tato jeho slova,jsou pravdivá.Každého,který se jen proletí vaším životem,milujete jej,tak ho máte v srdci a hlavě navždy.To,jestli nás ovlivnili,ukáže jen čas.Tímto člověkem byla moje babička.Nezapomenu slova,která mi říkávala:Holka ty nebudeš po mně.Nechala ve mně takový otisk sebe,že bych jí ráda řekla-babí,jsem!

Zlatý

Uvědomuji si to.Myslím že každého z nás ovlivní život našich blízkých,když s nimi žijeme tak se přizpůsobujeme stylu jejich života a to v nás zůstává aniž by jsme si to uvědomili.A pak se jim i částečně podobáme.
Spisovatele neznám a tak ani jeho díla.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.