Nikdo Není

Zranění opilce vlakem při 130 km/h

V Polomu u Ostravi se stal zajímavý případ. Vlal Eurocity srazil člověka v úseku s rychlostí 130 km/h, člověk byl opilý a přecházel koleje. Uviděl vlak a chtěl uskočit, což se mu nepodařilo a vlak do zachytil, Ted ale to divné sražená osoba skončila vedle kolejí a byla při vědomí a komunikovala. Po chvíli ovšem začala upada do komatu a do kritického stavu, kterém možná v nemocnici umřel. Jak je možné, že člověk až po nějaké době začal pocitovat příznaky nárazu. A do jakého místa vlak člověka nárazem udeřil. Podle všeho nešlo o střet přední části lokomotivy to by člověka na 100 % usmrtilo. Co se mu teda pravděpodobně sta­lo?

https://novoji­cinsky.denik.cz/zpra­vy_region/zno­vu-se-narodil-muze-srazil-vlak-vyvazl-s-odreninami-20240923.html

Nejlepší odpověď
Drap

Vlak ho netrefil, jen ho odhodil proud větru co vytváří vlak při pohybu.

Velmi špatná anketa, chybí v ní jiná možnost. Nemusela se stát žádná z uvedených variant, mohlo to být ještě jinak. Neni to nic nezvyklého. Jsou známé případy z první světové války, kdy střely neměly tak velkou rychlost jako dnes, kdy střela zabíjí šokem. Voják kterého nepřítel střelil, a měl vlastně prostřelené srdce ještě dost dlouhou dobu bojoval, střílel a běžel, někdy prý až 100 m

Další odpovědi
Savier

Vlak ho trefil nárazníkem nebo hákem uprostřed lokomotivy "lidé v Česku přižijí vše"

Dochy

Proč dáváš anketu jejíž odpovědi neodpovídají položené otázce?